KONST / Litografier / Färglitografi 12667608
nr 1266 7608
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 155/270 cm. Motivet: 29x23 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:40:45
400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg